Sprostredkovanie predaja, kúpy
a prenájmu nehnuteľností

Čas je vzácny a v dnešnej dobe obzvlášť pociťujeme, že ho máme málo. Predaj nehnuteľnosti môže trvať niekoľko mesiacov, vyžaduje si preto trpezlivosť a znalosť o tom, čo všetko a v akej kvalite treba zabezpečiť, aby prebehol bezpečne, bez stresu a čo možno najrýchlejšie. My s tým máme vyše 20 rokov skúseností. Zabezpečíme, že všetko prebehne k spokojnosti a bezpečnosti všetkých zúčastnených strán.Dovoľte nám odbremeniť vás čo najviac, ako sa dá a zverte nám celý proces predaja.


Vašu nehnuteľnosť odprezentujeme na úrovni

  • vieme ako a kde treba inzerovať, pretože obsah inzerátu, výber inzerčného portálu aj poradie inzerátu na portáli je doležité
  • profesionálna foto a videoprodukčná firma, s ktorou spolupracujeme, vašu nehnuteľnosť nafotí tak, aby sme vyzdvihli jej krásu, no zároveň zachytili jej skutočný stav. Súčasťou profesionálnej prezentácie väčších nehnuteľností je aj video, 3D obhliadka a pôdorys.
  • jemný homestaging a upratovacie služby sú súčasťou nášho servisu, pretože krajší interiér sa predáva lepšie

Komunikáciu so záujemcami prevezmeme za vás

  • na obhliadku sa k vám dostanú len tí seriózni záujemci
  • neskoršiu komunikáciu s kupujúcimi zastrešíme až do samotného konca, ktorým je prepísanie vlastníka a odovzdanie nehnuteľnosti

Navštívime všetky potrebné inštitúcie, rýchlo a bez vás

  • sami zariadime za vás všetko potrebné na katastrálnom úrade, u notára, právnika, súdneho znalca či banky (samozrejme, pokiaľ vaša fyzická prítomnosť nie je nevyhnutná)
  • vieme čo a v akej kvalite aktuálne vyžadujú spomínané inštitúcie, a preto vopred skontrolujeme vašu dokumentáciu a navrhneme potrebné úpravy tak, aby na katastri či v banke všetko prebehlo hladko (táto služba vám môže v procese predaja ušetriť niekoľko týždňov, až mesiacov)

Poskytneme vám zmluvný servis overený rokmi praxe

  • advokátska kancelária, s ktorou spolupracujeme, pripraví k predaju či prenájmu každej nehnuteľnosti zmluvu na mieru, ktorá obsahuje naše osobné, rokmi overené postupy pri zostavovaní zmluvnej dokumentácie tak, aby chránila všetky na obchode zúčastnené strany

Finančné poradenstvo

Či kupujete nehnuteľnosť cez nás alebo nie, vieme vám poskytnúť kvalitné finančné poradenstvo. Mnohým klientom, ktorým banky v prvom kroku odmietli poskytnúť úver, sme vďaka našim skúsenostiam pomohli ich cieľ dosiahnuť.


Hypotekárne poradenstvo

Sme finančým agentom registrovaným v Národnej Banke Slovenska a zároveň sprostredkovateľom úverov spoločnosti INSIA, vďaka čomu sa nám dostáva okrem vlastných skúseností z praxe aj pravidelné vzdelanie v tejto sfére bankového sektora.

Ak si na kúpu nehnuteľnosti potrebujete vziať nový či navýšiť existujúci úver, alebo by ste ten existujúci radi refinancovali, a tak dosiahli výhodnejšie podmienky, neváhajte nás kontaktovať.

Poistenie nehnuteľnosti

Ako sprostredkovateľ spoločnosti INSIA zabezpečíme aj poistenie vašej nehnuteľnosti, či už pre potreby hypotekárneho úveru alebo jednoducho na vašu požiadavku.

Ocenenie nehnuteľností

Ohodnotíme vašu nehnuteľnosť nie len pre potreby predaja, ale aj pre potreby dedičského konania, majetkového vysporiadania či iných situácií. Spolupracujeme s kvalifikovaným súdnym znalcom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.