Na realitnom trhu v Pezinku pôsobím už od roku 1997.


Celé to začalo, keď sme s manželom v tej dobe kupovali náš dom a musela som zvládnuť vybaviť všetko potrebné na úradoch či v banke a ubezpečiť sa, že naša kúpa prebehne z každého hľadiska v poriadku.


Bolo to ťažké, brali sme si veľký úver a rodičia nás od tejto veľkej investície a zároveň veľkého bremena odhovárali. No podarilo sa nám to a získali sme nový domov, v ktorom sme vychovali naše deti a bývame v ňom doteraz.


Tie momenty nájdenia a nadobudnutia svojho nového domova boli pre moju kariéru rozhodujúce. Uvedomila som si, že by ma táto práca bavila, že vidím zmysel v pomáhaní ľuďom na ceste k ich vlastnej nehnuteľnosti.


Pôsobím a zameriavam sa na okres Pezinok, som tu doma.


V mojej ponuke sa však častokrát objavia aj nehnuteľnosti v iných častiach Bratislavského či Trnavského kraja.


Danica Tomašových - majiteľka kancelárie

Danica Tomašových - majiteľka kancelárie
Natália Podstrelencová – realitná maklérka

Precestovala som kus sveta a mala možnosť usadiť sa v zahraničí, ale rozhodla som sa zostať žiť v Pezinku. Na bývanie toto mesto i jeho širšie okolie od srdca odporúčam, a preto sa viem stotožniť s úlohou sprostredkovateľa predaja a kúpy nehnuteľností v ňom.


Skutočná pomoc ľuďom dosiahnuť ich cieľ - či už kúpiť alebo predať svoju nehnuteľnosť za najlepších podmienok, bez obáv a stresu - dáva mojej práci zmysel. Snažím sa priniesť na realitný trh úprimnú, nesebeckú starostlivosť o klienta a jeho problémy a obnoviť tak dôveru v profesiu realitného makléra.


Za svoje skúsenosti a vedomosti vďačím zahraničným univerzitám i mojim lídrom z úspešných firiem, no predovšetkým mojej mame, ktorá ma na moju životnú cestu naviedla a ktorej v tomto rodinnom podnikaní v oblasti realít asistujem.


Natália Podstrelencová – realitná maklérka


Kvalifikovaný finančný agent
Národnej Banky Slovenska


Overený člen Združenia
realitných kancelárií

Naši partneri
Taktiež spolupracujeme s advokátskou kanceláriou JUDr. Vojtecha Horvátha a súdnou znalkyňou v odbore Stavebníctvo a odvetví Odhad hodnoty nehnuteľností - Ing. Zuzanou Satinovou.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.