Ďakujem p. Tomašových za kvalitný servis pri kúpe bytu v Pezinku. Ocenil som flexibilitu a dôraz na detail.

Vlado D., september 2023

Cez Torea Reality sme s partnerom kupovali byt a sme nadmieru spokojní. Všetko prebehlo bez problému. Pani za nás obehala úrady, prehlásila nás na všetky siete, dane atď. Proste vybavila všetko, čo by neznalému kradlo spánok. Vrelo odporúčam.

Henrieta P., august 2023

Dobrý deň pani Ing. Danica Tomašových. Veľmi pekne ďakujem za profesionálny prístup ohľadom sprostredkovania predaja ,,mojej,, záhrady v Harmónii. Bola som s Vami veľmi spokojná, ste veľmi milá a sympatická, riadne ste ma poučila a oboznámila so skutočnosťami, čo sa týkalo tejto immobilie. Za Vašu prácu ako i realitnú kanceláriu Vám patrí ešte raz veľká vďaka a pochvala. Budem Vás odporúčať aj iným. Ďakujem pekne!❤️❤️

Simona U., marec 2023

Napíšte nám

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.