Ďakujem p. Tomašových za kvalitný servis pri kúpe bytu v Pezinku. Ocenil som flexibilitu a dôraz na detail.

Vlado D., september 2023

Cez Torea Reality sme s partnerom kupovali byt a sme nadmieru spokojní. Všetko prebehlo bez problému. Pani za nás obehala úrady, prehlásila nás na všetky siete, dane atď. Proste vybavila všetko, čo by neznalému kradlo spánok. Vrelo odporúčam.

Henrieta P., august 2023

Dobrý deň pani Ing. Danica Tomašových. Veľmi pekne ďakujem za profesionálny prístup ohľadom sprostredkovania predaja ,,mojej,, záhrady v Harmónii. Bola som s Vami veľmi spokojná, ste veľmi milá a sympatická, riadne ste ma poučila a oboznámila so skutočnosťami, čo sa týkalo tejto immobilie. Za Vašu prácu ako i realitnú kanceláriu Vám patrí ešte raz veľká vďaka a pochvala. Budem Vás odporúčať aj iným. Ďakujem pekne!❤️❤️

Simona U., marec 2023

Cez realitnú kanceláriu Torea reality sme realizovali kúpu aj predaj nehnuteľnosti a naša skúsenosť v oboch prípadoch bola len pozitívna. Oceňujeme vysoko profesionálny prístup celého tímu realitnej kancelárie a osobitne p. Danice Tomašových, odbornosť, nasadenie, flexibilitu, komunikáciu a ústretovosť. Môžeme len odporúčať. Ďakujeme.

Mirka B., november 2022

Cez realitnú kanceláriu sme riešili kupu garáže - bezproblémový priebeh aj napriek určitým katastrálnym nezrovnalostiam. Pre nás ako kupujúcich to síce znamenalo časovo dlhší priebeh, ale vo výsledku to už bolo len o podpise kúpnej zmluvy. Dlhoročné skúsenosti a referencie hovoria samé za seba ????

Emil S., november 2022

Pôvodne sme nemali záujem predávať nehnuteľnosť cez realitnú kanceláriu. S realitnými kanceláriami sme mali iba zlé skúsenosti. Napokon sa nám vždy podarilo kúpiť a predať naše nehnuteľnosti vo vlastnej réžii. Teraz však bolo našim problémom, že sme boli od predávanej nehnuteľnosti veľmi ďaleko a "prehliadková turistika" nás dosť zaťažovala. Prišla do toho aj epidémia Covid 19, čo nás obmedzilo v pohybe úplne. Pri jednom rozhovore s našimi priateľmi, nám odporučili p. Danicu Tomašových a p. Natáliu Podstrelencovú z TOREA reality, s.r.o. . Na základe týchto referencií sme sa nakoniec rozhodli obrátiť sa na túto realitnú kanceláriu. Ukázalo sa, že referencie neklamali. Všetko sme riešili poštou, telefonicky a mailom. Fyzicky sme sa stretli až pri podpise zmluvy s kupujúcimi. A všetko fungovalo tak ako sme si predstavovali. Nehnuteľnosť je už prepísaná na kupujúcich. Ľudí, ktorí chcú a vedia robiť svoju prácu a ešte aj profesionálne, je málo. My sme mali šťastie, že sme práve na takých natrafili vďaka odporúčaniu našich priateľov.

Branko a Marika H., júl 2022

Po opakovanej spolupráci s RK musíme s manželom konštatovať, že náš výber bol správny. Zároveň sa chceme poďakovať za profesionálny prístup, odbornosť, flexibilitu a absolútnu dôveru pri predaji nehnuteľností. Do budúcna vieme na koho sa obrátiť.

Silvia V., júl 2022

Radi by sme sa pekne poďakovali celému tímu Torea Reality za profesionálne služby pri predaji našej nehnuteľnosti. Patrili sme k tým zákazníkom, ktorí v priebehu predaja niekoľkokrát zmenili zadanie, no Ing. Danica Tomašových sa zakaždým promptne prispôsobila a poskytla svoju erudíciu. Aj napriek svojej pracovnej vyťaženosti nám vždy bola k dispozícii v rozsahu a čase, ktorý sme zrovna potrebovali. Pani inžinierka sama vybavila všetky potrebné náležitosti a ako zákazníci sme museli pohnúť prstom len pri samotnom podpisovaní vopred pripravených zmlúv. Ušetrený čas aj nervy stáli za to. Ďakujeme pekne a určite Vás budeme odporúčať ďalej. Vaši spokojní zákazníci Silvia a Filip.

Filip M., júl 2022

Veľmi pekne ďakujeme pani Danici a Natálke za perfektný servis pri kúpe nášho bytu. Profesionálny a ľudský prístup, vzájomná komunikácia, slušnosť, ústretovosť, serióznosť a flexibilita pri vybavovaní všetkého potrebného boli na špičkovej úrovni. So službami realitnej kancelárie TOREA sme nadmieru spokojní, a na základe vlastnej skúsenosti ju môžeme každému len vrelo odporučiť. Ďakujeme za všetko! Liudmyla a Pavol

Pavol Š., jún 2022

Velice rádi bychom poděkovali paní Danici, která nám velice rychle a ochotně pomohla s naším novým bydlením. Vše proběhlo úplně hladce od pomoci se vší byrokracíí, přes asistenci s úvěrem až po předávku bytu i přes to že vše proběhlo v období Vánočních svátků. Až se rozhodneme pro další změnu v bydlení, nebo budeme chtít referovat, paní Danica bude tou osobou kterou doporučíme.

Pavel, marec 2022

Ďakujem tímu Torea za pomoc pri zrealizovaní kúpy nášho bývania. Boli sme veľmi spokojní s odbornou podporou a komunikáciou počas celého procesu a odporúčame potenciálnym klientom túto kanceláriu na 100% nakoľko Danica a Natália sa tomuto biznisu venujú dlhodobo, je cítiť veľké skúsenosti a takisto znalosť nielen realitného trhu ale aj špecifík regiónu čo určite pomáha klientom, ktorí takúto kúpu riešia raz za život. Zároveň si cením flexibilitu Torea, ktorá je potrebná pokiaľ človek potrebuje po pri kúpe nehnuteľnosti zvládať aj pracovné povinnosti.

Maroš F., marec 2022

Veľká spokojnosť s celým prístupom od začiatku až do úplného konca.

Radka O., marec 2022

Ďakujeme pani Danici a pani Natálii za ľudský, ústretový a výnimočne profesionálny prístup. Z našej strany absolútna spokojnosť. Veľké ĎAKUJEME za komplexné riešenie všetkých záležitostí pri kúpe, predaji, hypotéke a komunikácii s úradmi.

Julia H., február 2022

Veľké poďakovanie pani Danici Tomašových za dokonalý servis, príjemnú a profesionálnu komunikáciu pri kúpe nášho domčeka. Obchod bol perfektne zorganizovaný, všetko prebiehalo vo veľmi príjemnej atmosfére. Prajem veľa zdravia a spokojných klientov. Spoluprácu s realitnou agentúrou TOREA vrelo odporúčam.

Kristina J., február 2022

Rychlo, dokonale a uplne bezproblemovo sme cez realitku Torea predali nas byt. Profesionalny pristup, poradenstvo od zaciatku az do konca. Vrelo odporucam *****

Peter S., február 2022

100% spokojnosť. Profesionálny a zároveň ľudský prístup, flexibilné a ústretové jednanie. Dotiahnutie veci až do úplného konca. Môžme vrelo odporučiť.

Marta P., február 2022

Flexibilný, spoľahlivý, horlivý a najmä priateľský prístup pani Ing. Danici Tomašových nám pomohol k novému bývaniu ale aj výhodnej hypotéke. Keď človek robí svoju prácu rád, pocítia to aj klienti. Jej pomoc je neoceniteľná. Od prvého telefonátu, obhliadky nehnuteľnosti, hypotekárneho poradenstva, komunikácie s úradmi a bankou až po odborné odporúčania. Vždy sa nám ochotne venovala. Klient pri kúpe nehnuteľnosti musí realitnej kancelárii dôverovať, a preto spoluprácu s TOREOU jednoznačne odporúčam.

Eva H., január 2022

...profesionalita, znalosť prostredia, odbornosť , serióznosť , operatívnosť a slušnosť s korektnosťou. Čo viac dodať . TOREA a p. Danica Tomašových ĎAKUJEM :)

Juraj T., január 2022

Napíšte nám

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.